GT Racing: Motor Academy HD

GT Racing: Motor Academy HD (Symbian ^3 & Anna)

Realistyczne wyścigi na Nokia w stylu Gran Turismo

Zalety

  • Realistyczna fizyka jazdy
  • Ponad 100 modeli samochodów najlepszych marek
  • Długa i wciągająca rozgrywka

Wady

  • Grafika 3D mogłaby być lepsza
  • Mało realistyczne kolizje

Doskonały
9

GT Racing: Motor Academy Free+ to darmowa gra wyścigowa na telefony z systemem Symbian ^3 lub Symbia Anna. Ścigamy się na 14 torach, mając do dyspozycji ponad sto samochodów, z których każdy możemy dodatkowo modyfikować. Dla fana wyścigów i posiadacza telefonu Nokia to pozycja obowiązkowa!

GT Racing: Motor Academy Free+ przypomina gry wyścigowe z serii Gran Turismo, bardzo popularne na konsoli PlayStation. GT Racing: Motor Academy Free+ na telefony Nokia nie należy więc do gier łatwych. Fizyka jazdy jest realistyczna. Zjeżdżając na pobocze tracimy prędkość. Nie mamy też żadnego nitro. Aby zacząć tryb kariery musimy zdać egzamin na prawo jazdy kategorii C składający się z kilku zadań, które przy pierwszym zetknięciu z grą wcale nie są takie łatwe.

GT Racing: Motor Academy Free+ to gra dla miłośników prawdziwych wyścigów. Nie ma tu łatwej drogi na skróty. Aby wygrywać kolejne wyścigi musimy poznać trasę, używać hamulca i mieć dobry samochód. Coraz lepsze fury dostajemy wraz z postępami w trybie kariery. Nie zabraknie wielu prawdziwych samochodów takich marek jak Ferrari czy Lamborghini.

GT Racing: Motor Academy HD

Download

GT Racing: Motor Academy HD (Symbian ^3 & Anna)

Opinie użytkowników o GT Racing: Motor Academy HD